6. Заряд металевої кульки - 3.2 * 10 ^ - 9 Кл. Скільки надлишкових електронів передано кульці?


Ответы на вопрос

Отвечает Володько Даник.

Відповідь:

Дано:

q=3,2*10^-19

Знайти N.

Рішення.

q=N*e, звідси N=q/e, де е-заряд електрону, е=1,6*10^-19.

Підставляючи наші данні, отримаємо:

q=3,2*10^-19/1,6*10^-19=2.

Відповідь: Кульці передано 2 надлишкових електрона.