Який тиск створює фігурист на лід, якщо його вага 0,5 кН і він ковзає по льоду на двох ковзанах?

Довжина кожного леза ковзана 40 см, ширина 5 мм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинчук Ярик.

Ответ:

Объяснение:

Тиск - це сила, що діє на одиницю площі. Щоб обчислити тиск фігуриста на лід, необхідно знати площу ковзанів. Довжина кожного леза ковзана 40 см або 0.4 метра і ширина 5 мм або 0.005 метра. Тому площа одного ковзана дорівнює 0.4 * 0.005 = 0.002 квадратних метрів.

Оскільки фігурист стоїть на двох ковзанах, загальна площа дорівнює 2 * 0.002 = 0.004 квадратних метрів.

Тепер можна обчислити тиск: тиск = сила / площа = (0,5 кН) / (0,004 м²) = 125 кПа.