На заряд q= 0,1 Кл діє сила F= 0,02Н в полі з напруженістю ... Н/Кл : а) 0,2б) 2в) 20г) 200​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ: а) 0,2 Н/Кл.

Объяснение:
використаємо формулу сили, щоб знайти напруженість електричного поля: F = qE
де F - сила в Ньютонах, q - заряд в Кулонах, E - напруженість електричного поля в Ньютонів на Кулон.

Замінюючи дані в формулі, ми отримаємо:

E = F/q = 0,02 Н / 0,1 Кл = 0,2 Н/Кл