Яку напругу треба прикласти, щоб електрони, які були вирвані ультрафіолетовим промінням з

довжиною хвилі λ = 0,1мкм з вольфрамової пластинки не утворювали струм у колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Андрій.

Ответ:

Объяснение:

Для того, щоб електрони, які були вирвані ультрафіолетовим промінням з довжиною хвилі λ = 0,1 мкм з вольфрамової пластинки не утворювали струм у колі, потрібно прикласти електричну напругу, яка дорівнює роботі виходу для вольфрама.

За даними таблиць, робота виходу для вольфрама складає W = 4.52 еВ або W = 7.23 × 10^−19 Дж.

Використовуючи формулу Е = W/q, де q - заряд електрона (1.6 × 10^-19 Кл), отримаємо:

Е = W/q = 7.23 × 10^−19 Дж / 1.6 × 10^-19 Кл = 4.52 В

Таким чином, необхідно прикласти напругу, яка дорівнює 4.52 В, щоб електрони, які були вирвані ультрафіолетовим промінням з довжиною хвилі λ = 0,1 мкм з вольфрамової пластинки не утворювали струм у колі.