Якщо до кінців провідника прикласти напругу 100 В то по ньому пройде струм 2 А. Яку напругу

потрібно прикласти щоб струм став 1,2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.
 \frac{100V}{2A} = \frac{V_0}{1.2A} 
\\\
V_0= \frac{1.2A\cdot100V}{2A} =60V
Ответ: 60В