Коли брусок масою 2,4 кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою пружини жоркістю 96 Н/м,

видовжиння пружини дорівнює 0,05 м. Знайти коефіцент тертя між бруском і столом. Помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Наумович Илья.

Ответ:

Брусок тянут равномерно сл-но Fтр. = Fупр.

Fтр. = μ*N = μ*g*m

Fупр. = k*Δl

μ*g*m =k*Δl

Δl = μ*g*m / k = 0,2*10 Н/кг*2,4 кг / 96 Н/м = 0,05 м = 5 см