При силі струму 2,5 А на ділянці кола здійснена робота 0,25 кДж. Визначте напругу, якщо час

виконання роботи 10 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Марилова Виктория.

Відповідь:

Дано:

І=2,5 А;

А=250 Дж;

t=10 c.

Знайти U.

Рішення.

А=U*I*t, звідси

U=А/І*t=250/2,5*10=10 B.

Пояснення: