Визначте опір ніхромового дроту завдовжки 10 см, якщо площа його поперечного перерізу 0,1мм2. У

відповідь запишіть лише число округлене до цілих.даю 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Данил.

Відповідь:

Для визначення опору ніхромового дроту використовується формула:

R = ρ * L / A,

де R - опір дроту, ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина дроту, A - площа поперечного перерізу дроту.

Згідно з умовою, L = 10 см = 0,1 м, A = 0,1 мм² = 0,1 * 10^(-6) м². Значення специфічного опору ніхрому при кімнатній температурі становить близько 1,1 * 10^(-6) Ом*м.

Тоді:

R = 1,1 * 10^(-6) * 0,1 / (0,1 * 10^(-6)) = 1,1 Ом

Отже, опір ніхромового дроту довжиною 10 см і площею поперечного перерізу 0,1 мм² дорівнює 1 Ом (округлено до цілого числа).