Визначте питому теплоту пароутворення речовини, при конденсації 5 кг якої було передано

навколишньому середовищу 4,25 МДж теплоти Виберіть одну відповідь: О 8,5 кДж/кг 850 кДж/кг 0,85 кДж/кг 85 кДж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Відповідь:

Дано:

Q=4,25*10^6 Дж;

m=5 кг.

Знайти r.

Q=r*m. Звідси: r=Q/m=4,25*10^6/5*10^3=0,85*10^3 кДж/кг.

Пояснення: