Рівняння руху тіла має вигляд x = 200+4+0,2г. Запишіть залеж ність проекції швидкості

рівноприскореного руху від часу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Милых Анжелика.

Ответ:

За рівнянням руху тіла x = 200+4t+0,2t^2 можна знайти проекцію швидкості рівноприскореного руху від часу за формулою:

v_x = dx/dt = 4 + 0,4t

Це лінійна функція часу, яка показує, що швидкість тіла збільшується на 0,4 м/с за кожну секунду.

Якщо ви хочете обчислити проекцію переміщення S_x за певний час t, то ви можете скористатися однією з наступних формул:

S_x = v_0x * t + a_x * t^2 / 2

або

S_x = (v_0x + v_x) * t / 2

де v_0x - початкова проекція швидкості (в цьому випадку 4 м/с), а a_x - проекція прискорення (в цьому випадку 0,4 м/с^2).

Объяснение: