Протягом одного періоду звукових коливань частотою 160Гц в електромагнітній хвилі відбувається

2.5*10^5 коливань. Визначте довжину хвилі

Ответы на вопрос

Отвечает Савошко Вика.

Відповідь:

Для знаходження довжини хвилі необхідно використати формулу:

λ = v / f,

де λ - довжина хвилі, v - швидкість поширення хвилі, f - частота хвилі.

Швидкість електромагнітної хвилі в вакуумі становить приблизно 3*10^8 м/с.

Отже, довжина хвилі буде:

λ = v / f = 310^8 м/с / 160 Гц = 1.87510^6 м / с = 1.875 м.

Відповідь: 1.875 м.

Пояснення: