№2 на опору якої площі необхідно поставити вантаж масою 2 кг, щоб створити тиск 105 па? СРОЧНОО​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Настя.

Ответ:Для вирішення цього завдання нам потрібно використати формулу тиску:

P = F / A

де P - тиск, F - сила, яка діє на площину, A - площа, на яку діє сила.

Ми знаємо, що маса вантажу дорівнює 2 кг, тобто його сила тяжіння:

F = m * g

де m - маса вантажу, g - прискорення вільного падіння (9,81 м/с² на поверхні Землі).

F = 2 кг * 9,81 м/с² = 19,62 Н

Тепер, знаючи силу тяжіння вантажу, ми можемо використати формулу для визначення площі, необхідної для створення тиску 105 Па:

A = F / P

A = 19,62 Н / 105 Па ≈ 0,187 м²

Отже, нам потрібно поставити вантаж масою 2 кг на площу приблизно 0,187 м², щоб створити тиск 105 Па.

Объяснение:

Отвечает Басаров Арнур.

ответ: S = mg/p

S = 2*10/10^5 = 0,0002м^2 или 2см^2