Як зміниться тиск, якщо силу тиску зменшити в 12 раз, а площу залишити незмінною?


Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Відповідь:

Тиск зменшиться в 12 разів

Пояснення:

позначимо початковий тиск - p1, новий тиск -р2

p1=\frac{F}{S}

p2=\frac{\frac{F}{12}}{S}=\frac{F}{12S}

\frac{p2}{p1}=\frac{\frac{F}{12S}}{\frac{F}{S}}=\frac{FS}{12FS}=\frac{1}{12}⇒ новий тиск менший у 12 раз за початковий.