Маса порося сягає 100000 грам. З якою силою Земля притягує цього порося


Ответы на вопрос

Отвечает Геворгян Алик.

Згідно з законом всесвітнього тяжіння Ньютона, сила притягання (F) між двома тілами залежить від маси (m1 та m2) цих тіл та від квадрата відстані (r) між ними:

F = G * (m1 * m2) / r^2

де G - гравітаційна стала.

У даному випадку ми розглядаємо силу притягання між Землею та поросям. Земля має значно більшу масу, тому для обчислення сили притягання ми можемо вважати, що масою m2 є порося, а масою m1 є Земля.

Тоді маса Землі (m1) дорівнює близько 5.97 * 10^24 кг (або 5.97 * 10^27 г), а відстань між Землею та поросям дорівнює приблизно радіусу Землі, який становить 6 371 км.

Тоді формула для обчислення сили притягання має вигляд:

F = G * (m1 * m2) / r^2 = 6.67430 * 10^-11 * ((5.97 * 10^27) * 100000) / (6,371 * 1000)^2

де G = 6.67430 × 10^-11 N m^2 / kg^2

Після підстановки числових значень та обчислень, отримуємо:

F ≈ 981.84 Н (ньютон)

Отже, Земля притягує порося з силою близько 981.84 Н.