Сани массой 100 гр движутся равноускоренно по горизонтальному участку пути под действием силы 200

Н, направленной вверх под углом 30о к горизонту. С каким ускорением движутся сани, если коэффициент трения = 0,01?____________________________________________________________________Сани масою 100 гр рухаються рівноприскорено по горизонтальній ділянці шляху під дією сили 200 Н, напрямленої вгору під кутом 30о до горизонту. З яким прискоренням рухаються сани, якщо коефіцієнт тертя 0,01? ____________________________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинец Алла.

Fх - Fтрх = m*aх - 2-й закон Ньтона
Fx = F*cos(α)
Fтрх = μ*m*g
ax = (F*cos(α) - μ*m*g) / m = F*cos(α) / m - μ*g
ax = 200 Н * cos(30 
°) / 100 кг - 0,01*10 м/с² ≈ 1,73 м/с² - 0,10 м/с² = 1,63 м/с²