50Б. СРОЧНО!! Железный цилиндр расположен вертикально. Найдите высоту цилиндра, если он оказывает

на поверхность давление 3,9 кПа. Плотность железа 7800 ₴ w Радиус основания цилиндра 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Марк.

Відповідь:

висота железного циліндра становить близько 5 см

Пояснення:

Для розв'язання цієї задачі потрібно використати формулу для тиску, що створюється рідинами та газами:

P = ρgh,

де P - тиск, що діє на поверхню, ρ - щільність рідини або газу, g - прискорення вільного падіння, h - висота рідини або газу.

У даному випадку ми маємо железний циліндр, що розміщений вертикально, тому можемо використати формулу для висоти рідини в вертикальній трубі:

h = P / (ρg),

де g - прискорення вільного падіння, яке дорівнює 9,81 м/с^2.

Знаючи радіус основи циліндра r = 10 см = 0,1 м та щільність железа ρ = 7800 кг/м^3, можемо визначити висоту циліндра:

h = P / (ρg) = 3.9 * 10^3 Па / (7800 кг/м^3 * 9.81 м/с^2) ≈ 0.005 м = 5 см.

Отже, висота железного циліндра становить близько 5 см.