З яким прискоренням буде рухатися автомобіль масою 1.5 т якщо його колеса штовхають його з силою

500 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Гангур Максим.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі необхідно використати другий закон Ньютона, який визначає зв'язок між силою, масою тіла та прискоренням:

F = ma,

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.

Отже, звідки a = F/m. Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

a = 500 Н / 1500 кг = 0,33 м/c².

Тому прискорення автомобіля становить 0,33 м/c².

Объяснение:

Отвечает Потапов Захар.

F=ma

a=F/m

a=500/1 500=0,3 (м/с²)