Визначте покази пружинних терезів, якщо тіла об ємом 100 см кубічних з свинцю занурений у гасі


Ответы на вопрос

Отвечает Клеменкова Яна.
Ответ:
10.34H
Объяснение:
V=100cM3=0.0001M3
Плотность свинца = 11340 кг/м3
F=FT-Fa=Плотность свинца*V*g - Плотность воды*g*V =
=11340*0.0001*10 - 1000*10*0.0001 = 11.34 - 1 = 10.34H