Лижник спустився з гірки за 10 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,2 м/с2. Визначте довжину

гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 2 м/с. (ведіть відповідь з одиницями вимірювання через пробіл)

Ответы на вопрос

Отвечает Бубон Диана.

Ответ:

Використовуючи формулу руху з постійним прискоренням:

v = u + at

S = ut + 1/2 at^2

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час, S - відстань.

На початку спуску лижник мав швидкість u = 2 м/с, а в кінці спуску швидкість становитиме 0 м/с (оскільки лижник зупинився).

Тому, за другим рівнянням:

S = ut + 1/2 at^2

S = 210 + 1/20.2*(10^2) = 105 м

Отже, довжина гірки становить 105 м.

Объяснение:

Отвечает Кошкин Лев.

Ответ:

довжина гірки дорівнює 40 метрам