5. У скільки разів дає виграш у силі гідравлічна машина, якщо площа великого поршня 400 см2, а

площа малого поршня 2,5см2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Настюша.

Ответ: 160

Объяснение:

Дано:

S2=400см²

S2=2,5см²

----------------

F1/F2

Согласно закона Паскаля:

F1/S1=F2/S2

Или

F1/F2=S2/S1=400/2,5=160

Выигрыш в силе 160 раз