БІГООООМ ПРОШУ!!!! Ртуть опустилась по капіляру на 5 см.Визначте радіус капіляра. Поверхневий натяг

ртуті 510 мН/м, а її густина 13600 кг/м3 Відповідь подайте у мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 5 см = 0,05 м

σ = 510 мН/м = 0,510 Н/м

ρ = 13 600 кг/м³

______________

r - ?

Рішення:

h = 2·σ / (ρ·g·r)

Радіус капіляра:

r = 2·σ / (ρ·g·h) = 2·0,510 / (13600·10·0,05) = 0,00015(м) =0,15 (мм)

Відповідь :  радіус капіляра - 0,15 мм