У банку, яка має висоту 0,2 м доверху налили машинне масло. Який тиск воно створює на дно банки,

якщо густина машинного масла 900 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 0,2 м

ρ = 900 кг/м³

Найти: Р - ?

P = ρ * g * h,  де  g = 9,81 м/с² прискорення сили тяжіння

Р = 900 * 9,81 * 0,2 = 1765,8 Па