4. Яка напруга на лампочцi,якщо при проходженні через її нитку накалу заряду 300кл була виконана

робота 3,6кДж? решите пожалуйста даю 10 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

Ответ:

Для розв'язання цього завдання потрібно використати формулу для обчислення електричної роботи:

W = Q * V,

де W - електрична робота, Q - кількість електричного заряду, що пройшла через нитку лампи, V - напруга на лампі.

Підставивши дані в цю формулу, маємо:

3,6 кДж = 300 кКл * V

Переведемо кілоджоулі в джоулі:

3,6 кДж = 3,6 * 10^3 Дж

Тоді:

3,6 * 10^3 Дж = 300 кКл * V

V = (3,6 * 10^3 Дж) / (300 кКл) ≈ 12 В

Отже, напруга на лампочці становить близько 12 ВВ

Объяснение: