Якої висоти досягають тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 36 км/год ? допоможіть будь

ласка:)

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Алмаз.

Ответ:

Объяснение:

Vo = 36 км/год = 10 м/с

h = ?

В верхнем положении

V = Vo - g*t

t = Vo / g = 10 / 10 = 1 c

h = Vo*t - g*t^2 / 2 = 10*1 - 10*1^2 / 2 = 10 - 5 = 5 метров