Тіло рухається по колу завдовжки 80см з лінійною швидкістю 0,4м/с. За який час тіло зробить 5

обертів?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Відповідь:

R=80см=0,8м

V=0,4м/с

t(1 оберт)=2πR/v=2*3,14/0,4=12,56c

5(обертів)=   t*5=12,56*5=62,8c

Пояснення: