Визначити опір 1км алюмінієвого дроту перерізом 2мм². Питомий опір 162. алюмінію 0, 03 Ом*м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Ольга.

Ответ: 15 Ом

Объяснение:

Дано:

l=1км=1000м

S=2мм²

ρ=0,03 Ом*мм²/м

---------------

R-?

R=ρl/S=0,03*1000/2=15 Ом