Шахтна кліть у спокої має вагу 1800 Н. З яким прискоренням вона піднімається, якщо вага стала

рівна 2400 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Відповідь:

g=10м/с²

m=P/g=1800/10=180кг

a=2400/180=13,3м/с²

Пояснення: