Поїзд за 1,5 годин проїхав 70 км.Потім Він проїхав ще 0,5 год зі швидкістю 83км/год.З якою

середньою швидкістю рухався поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Екатерина.

Ответ: 55,875км/ч

Объяснение:

Дано:

t1=1,5ч

S1=70км

t2=0,5ч

V2=83км/ч

----------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+V2*t2)/(t1+t2)=(70+83*0,5)/(1,5+0,5)=55,875км/ч