Авто масою 2т, рушивши з місця, протягом 5с рухається по горизонтальній дорозі з прискоренням 1

м/с^2. Яку роботу виконує двигун, якщо коефіцієнт опору 0,01.

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

2200 Дж

Объяснение:

Дано:

m=2T = 2000кг

μ=0,01

a=1 м/с^2

g=9,81м/с^2≈10 м/с^2

А?

Решение:

OX:Fтяж-Fтерт=ma

OY:N-mg=0; N= mg

Fтерт=Nμ=μmg

Fтяж=ma+μmg

Fтяж=2000*1+0,01*2000*10

Fтяж=2000+200=2200

А=F=2200(Дж)