2.Яка кількість теплоти необхідна для того щоб 2кг спирту, взятого за температури 20°С,

перетворити впару ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Михаил.

Ответ:

Спирт почне випаровуватись за температури кипіння тобто

Q= c*m*дельта t

Q=2500*2*(78-20)=5000*58=290000 Дж

Тепер визначаэмо яка кылькысть теплоти потрыбна дла перетворенна 2 кг спирту в пару

Q=r*m=900*2=1800 Дж

Тепер визначаєм скільки всього теплоти потрібно

Q=Q+Q=290000+1800=291800