Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання 2 кг води від 10°C до 20°С? дайте повну відповідь ​


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуш Нурдаулет.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг = 0,2кг            

t1 = 10°C

t2 = 20°C

Найти: Q-?

Q = c*m*(t2 - t1)  де c = 4200Дж/кг°С питома теплопровідність води

Q = 4200 * 0,2 * (20 - 10) = 8400Дж = 8,4 кДж