1 У трикутнику DEF відомо, що DE = 10 см, EF = 14 см, DF = 18 см, точка М – серединасторони DE,

точка К – середина сторониEF. Знайдіть периметр чотирикутникаDМКF.2 Периметр трапеції дорівнює 98см, бічністорони 25см і 23см. Знайти середню лініютрапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Татьяна.

Ответ:

1. Р DМКF= 39 см

2. М=25 см

Объяснение:

1. МК середня лінія трикутника =DF/2=18/2=9 см;

Р DМКF= DF+1/2 DF+1/2 DE+1/2EF=18+9+10/2+14/2=39 см

2. М=(98-25-23)/2=25 см