Яка кількості теплоти необхідна, щоб довести до температури плавлення та повністю розплавити 15 кг

міді взятої за температури 50 °С?

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Ксения.

Ответ:

3150 кДж.

Объяснение:

Дано:

m(меди) = 15 кг

λ(меди) = 2,1 * 10⁵

Температура нам для расчетов не понадобится.

Найти - Q.

Решение.

Q = λ * m

Q = 15 * 2,1 * 10⁵ = 15 * 21 * 10⁴ = 15 * 210000 = 3 150 000 Дж = 3150 кДж

Ответ: 3150 кДж.