Спринтер біжить із незмінною швидкістю 12 м/с. За який час він долає шлях 60 м? Відповідь подайте

числом. СРОЧНОО ПЖ ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Филонович Аня.

Відповідь:

За 5 секунд

Пояснення:

v= l/t

t= l/v

t= 60 /12= 5 с

Отвечает Кобякова Елизавета.

Відповідь:

5 секунд

Пояснення:

вирішуємо задачу за формулою t=s:v

відстань(s):60м

швидкість(v):12 м/c

визначаємо час(t)

60:12=5c

За 5 секунд спринтер долає шлях 60 м