Напишіть символ і назву елементу VІ групи, вищій оксид якого має відносну молекулярну масу 127


Ответы на вопрос

Отвечает Малина Катерина.

Ответ:

Объяснение:

формула  вищого оксиду RO₃ елементу VІ групи

Знайдемо Mr (RO₃) = R + 16 * 3

Складемо рівняння:

R + 48 = 127

R = 127 - 48

R = 79

Цей елемент - Селен (Se) його молекулярна маса 79