Визначте час руху автомобіля, який рухався зі швидкістю 54км/год і проїхав 900м. ТЕРМІНОВО!!!даю

40 балів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Львова Полина.

Ответ: 1мин

Объяснение:

Дано:

V=54км/ч=15м/с

S=900м

-------------

t-?

t=S/V=900/15=60с=1мин