Яка кількість теплоти необхідна для плавлення залізного лому масою 2т, якщо його температура

35°С?(с=460 Дж/кг•К; 2-270 кДж/кг) ЛЮДИ ПЖПЖПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямов Айгиз.

Ответ:

Дано:

m = 2т = 2000 кг

t1 = 35°С

t2 = 1535°С (температура плавления железа)

––––––

Q = ?

Решение/розв'язання:

Q=Q1+Q2

Q1=cm (t2-t1)

Q2=λm

Q=cm (t2-t1) + λm=460×2000×(1535-35)+270000×2000

= 1,92×10⁹