Визначити рівнодійну двох сил, які діють на тіло вздовж однієї прямої в протилежних напрямках.

Величина сил 200Н і 0,3кН.

Ответы на вопрос

Отвечает Хвисюк Ірина.

Ответ:

F1=200H

F2=0,3кH=300H

так як сили напрямлені в різні сторони, то їх рівнодійна буде дорівнювати їх різниці

Fр=|F2-F1|=300-200=100H

Відповідь: 100Н або 0,1кН