Электр өрісінде тұрған 5 нКл зарядтың өріс кернеулігі 2 кН/Кл. Электр өрісі зарядқа қандай күшпен

әсер етеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиш Крістіна.

Ответ:

q=5 нКл= 5×10^-9

E= 2кН/Кл= 2000 Н/Кл

F=E×q

F= 2000× 5×10^-9= 10000× 10^-9

вот