Яка енергия выдилилась при кристализации та охолодженні до 35⁰C зализнои заготовки массою 50 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Ангелина.
Виділиться 76800000 Дж (або 7,68 * 107 Дж, або 76,8 МДж) теплоти при

кристалізації та охолодженні заготовки.
Пояснення:

Дано:

m = 80 кг

t2 = 35°C

t = 1535 °C (температура плавлення та кристалізації заліза)

X = 270 кДж/кг = 2,7 * 105 Дж/кг (питома

теплоємність плавлення заліза)

c = 460 Дж/кг°C (питома теплоємність

заліза)
Знайти:Q
Розв’язок:

Q = Q1 + Q2

= Am - кристалізація

Q2 = cm∆t = cm(t1 - t2) - охолодження

= Am + cm(t1 - tz) = m() + c(t1 - t2)) =

[Q] = Дж/кг * кг + Дж/кг°C * кг * °C = Дж +

Дж = Дж

Q = 80 * (2,7 * 105 + 460 * (1535 - 35)) = 80 * 960000 = 76800000 = 7,68 * 10² (Д×)
Відповідь:

Q = 7,68 * 107 Дж.