Розмірність якої з перерахованих нижче фізичних величин виражається через основні одиниці

вимірювання в СІ як кг м^2 с^-2 ? 1) сила; 3) прискорення; 4) імпульс тіла; 5) момент сили.

Ответы на вопрос

Отвечает Щенникова Юлия.

Відповідь:

5) момент сили.

Пояснення:

[F} = [m*a] = кг*м/с²
[a] = м/с²

[p] = [m*v]=кг* м/с
[M]=[F*L} = [m*a*L] = кг*м²/с² - те що потрібно

Отвечает Перец Ксения.
Відповідь

5)момент сили.