Скільки часу триває перенесення заряду 20,6Кл при силі струму 0,2А?


Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Илья.

I=\frac{q}{t} = > t=\frac{q}{I} =\frac{20,6}{0,2} =103c