Два однакові позитивні заряди перебувають на відстані 1 см один від одного. Вони взаємодіють із

силою 7,2 · 10 -4 Н. Визначте заряд кожної кульки. Закон Кулона.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлив Ваня.

Ответ: 2,8нКл

Объяснение:

Дано:

q1=q2

r=1cм=0,01м

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

F=72*10⁻⁴Н

-----------------------

q1-?; q2-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

Отсюда:

q1=q2=√(F*r²/k)=√(7,2*10⁻⁴*0,01²/9*10⁹)=2,8*10⁻⁹=2,8нКл