3. До пружини жорсткість якої 250 H\м, підвісили тіло, під дією якого пружина деформувалась на 1

см. Яка маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сионихина Вика.

Ответ:

Дано:

жорсткість пружини k = 250 H/м, деформація пружини x = 1 см.

Розв'язок:

Закон Гука для пружини виглядає наступним чином: F = kx,

де F - сила, яка діє на пружину, x - деформація пружини, k - жорсткість пружини.

В нашому випадку ми знаємо k та x, тому можемо обчислити силу F, яка діє на пружину.

F = kx = 250 H/м * 0,01 м = 2,5 H

Ця сила дорівнює вазі тіла, яке підвісили на пружину, тому масу тіла можна обчислити як:

m = F/g = 2,5 H/9,8 м/с² ≈ 0,255 кг

Відповідь: маса тіла, яке підвісили на пружину, становить близько 0,255 кг.