1. Вершник на коні має швидкість руху 2 м/с починає прискорюватись із прискоренням 0,5 м/с².

Знайдіть його переміщення за 8 секунд руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Литанова Виктория.

Відповідь:

1) 1. Вершник на коні має швидкість руху 2 м/с починає прискорюватись із прискоренням 0,5 м/с². Знайдіть його переміщення за 8 секунд руху.

Дано:

Початкова швидкість вершника: v1 = 2 м/с

Прискорення: a = 0.5 м/с²

Час руху: t = 8 с

Переміщення вершника можна знайти за формулою:

S = v₀t + (1/2)at²

де v₀ - початкова швидкість, t - час руху, a - прискорення.

Відомо, що початкова швидкість v₀ = 2 м/с, прискорення a = 0,5 м/с², час руху t = 8 с.

Підставляємо в формулу та розв'язуємо:

S = 2 м/с * 8 с + (1/2) * 0,5 м/с² * (8 с)²

S = 16 м + 16 м = 32 м

Отже, переміщення вершника за 8 с руху складає 32 м.

Пояснення: