Терміново ,даю 50 балів !!!! Щоб розтягти недеформовану пружину на 3 см, потрібно було прикласти

силу 9 Н. На скільки розтяглася б ця пружина, якби до неї було прикладено силу 15 H?​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеева Алина.

Відповідь:

5 (см)

Пояснення:

F = k * x
F1 = k * x1
9 (Н) = k * 3 (см)
9 = k * 0.03 (м)
k = 9 / 0.03 = 300 (Н/м)
F2 = 15 (Н)
15 (Н) = 300 (Н/м) * х
х = 15 / 300 = 0.05 (м) = 5 см