У скільки разів потужність, що виділяється в 4 резисторі при проходженні струму по ділянці кола,

більша за потужність у 2 резисторі? Опір усіх резисторів однаковий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кешубаев Диас.

Відповідь:

Потужність на ділянці кола з 4 резисторами в 4 рази більша за потужність на ділянці з 2 резисторами.

Пояснення:

Припустимо, що опір кожного резистора дорівнює R. Потужність кожного резистора визначається як

P = I^2 * R

де I — струм, що проходить через резистор.

У схемі з 2 резисторами загальна потужність визначається як

P = 2 * I^2 * R = 2 * P_одн.

У схемі з 4 резисторами загальна потужність визначається як

P = 4 * I^2 * R = 4 * P_одн.