У вакуумі в однорідному полі знаходиться в спокої пилинка, маса якої 2*10-8 г. З якою силою

електричне поле діє на цю порошинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаева Алтынай.

Поле уравновешивает силу тяжести F=mg=

2*10(-8)*10(-3) кг * 10 Н/кг=

2*10^(-8-3+1)=2*10^(-10) Н. Это ответ.