Який об’єм займає газ при температурі 7°С, якщо при температурі 27°С його об’єм був 20 л? Зробіть

все (дано,що знайти,розв’язок) СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Паша.

Ответ:

T1=7+273=280K,
T2= 27+273= 300K,
V2= 6 л,
p-const.
V1-?

                                                Розвязування.

При р-const маємо: V1/V2=T1/T2, V1=T1V2/T2, V1= 280*6/300 = 5.6 л.

Объяснение: