Електричний заряд дорівнює (4 * 10–13) Кл? Якій кількості електронів відповідає цей заряд ​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Денис.

Ответ:

2.5 × 10⁶ електронів

Объяснение:

Електричний заряд можна обчислити за формулою Q = n * e, де n — кількість електронів, а e — елементарний заряд (1,6 x 10^-19 Кулонів).

Отже, для заряду (4 * 10^-13 Кулонів) кількість електронів можна обчислити як:

n = Q / e = (4 * 10^-13 Кулонів) / (1,6 * 10^-19 Кулонів) = 2,5 x 10^6 електронів.